Stříkaná izolace ICYNENE

Nabízíme stříkanou tepelnou izolaci H2Foam Lite, H2Foam Lite Plus a H2Foam Forte.

H2Foam Lite

Už 30 let je tato stříkaná pěna stěžejním výrobkem společnosti Icynene a zároveň synonymem kvality, účinnosti a úspor.

Výrobky H2Foam LITE jsou izolačními materiály, které spojují vzduchotěsnost (podle nových tepelných norem) s paropropustností. Vlhkost totiž může do zdí domu snadno pronikat (přes stěny, podkroví, střechy). Konstrukce proto musí mít možnost, aby v případě kondenzace nebo infiltrace mohly zase vyschnout. Tradičními izolačními výrobky z vláknitých materiálů může proudit vzduch, absorbují a zadržují vlhkost. Proto tepelné předpisy ukládají nutnost používat parozábrany z plastových materiálů, které nepropouštějí vodu ani vzduch. U tradičních izolačních materiálů spojovaných s parozábranou se může vlhkost zachycovat ve stěnách a způsobovat značné škody.

Stříkané izolace z řady H2Foam LITE nechávají vlhkost prostupovat a tím zajišťují trvalou odolnost konstrukcí.

Právě izolační pěna ICYNENE H2Foam Lite stojí za světovým úspěchem společnosti Icynene. Je synonymem nejvyšší kvality, vzduchotěsné a zdravé izolace. Od jejího uvedení na trh v roce 1986 izoluje a chrání stovky tisíc budov na celém světě a důsledně vítězí nad tradičními izolačními systémy. Má vynikající tepelný odpor, je to extrémně lehká a trvanlivá izolační pěna s otevřenou buněčnou strukturou, která propouští vlhkost, zachovává si pružnost, nesesedá, neabsorbuje vodu, 100% rozpínavá na vodní bázi, bez HCFC, HFA, CFC, a bez formaldehydu (zatřídění A+). Světovým lídrem ve svém oboru jsme se nestali pro nic za nic!

POUŽITÍ
Zateplení střechy / podkroví, stěny, instalační šachty, obtížně přístupná místa. Vhodná pro obytné budovy.

ʎ
0.038 W/mK

Více informací a technické listy naleznete v sekci Ke stažení.

H2Foam Lite Plus

Nejúčinnější izolační pěna s otevřenou buněčnou strukturou na světě: vynikající tepelný odpor, zvýšená reakce na oheň, snadné nanášení.

Icynene uvádí na trh poslední inovaci v řadě kanadských ekologických izolačních výrobků z pružné rozpínavé pěny. Tato pěna nabízí vynikající tepelný odpor, výrazné adhezivní vlastnosti a výjimečnou účinnost. H2Foam LITE PLUS je jednoduše zdravý výrobek s otevřenou buněčnou strukturou a nejvyšší účinností na světě. H2Foam LITE PLUS obsahuje pouze vzduch (žádný expanzní plyn, HFC, VOC nebo formaldehyd) a ve stěnách i střeše domu tak překračuje nejpřísnější tepelné předpisy.

H2Foam LITE PLUS je zárukou investice do nejlepší zdravé a vzduchotěsné izolace s využitím know-how světového kanadského lídra, společnosti Icynene. H2Foam znamená dlouhodobě až 50% úsporu energie při ochraně zdraví osob a trvalosti konstrukcí. H2Foam LITE PLUS je dokonalým řešením pro pasivní domy a veřejně přístupné budovy.

Dokonalá kombinace k ochraně stěn a střech před plísní a poškozováním. Oproti tvrdým pěnám tyto pružné výrobky nezadržují vlhkost a neobsahují žádný toxický plyn.

Záruka výrobce vymezená na 25 let je vyšší než u tradičních izolačních materiálů.

Oproti izolačním produktům z vláknitých materiálů nebo z vloček, Icynene nenechává izolační pěnou proudit vzduch, naše izolační pěna nesesedá a neabsorbuje vlhkost. Jak ukazují studie Fraunhoferova institutu WUFI®, drahé používání parozábran, nezbytné u tradičních izolačních materiálů, se u výrobků Icenene obecně nepožaduje.

POUŽITÍ
Zateplení střechy, stěny, instalační šachty, obtížně přístupných míst. Vhodná pro obytné budovy, obchodní a průmyslové objekty.

ʎ
0.035 W/mK

Více informací a technické listy naleznete v sekci Ke stažení.

H2Foam Forte

Jediná tvrdá izolační pěna, která je oproti konkurenčním pěnám tohoto typu bez zápachu a plynných látek škodlivých pro zdraví a ozonovou vrstvu.

Stříkaná pěna H₂Foam Forte (MD-R-210) ukazuje skutečné inovační kapacity Icynene Inc. ve vysoce konkurenčním oboru tvrdých polyuretanových pěn. S tímto novým výrobkem Icynene představuje opět jednoznačně zdravý izolační materiál, který neobsahuje žádný toxický plyn a je tak světovou jedničkou!

Vysoký tepelný odpor, zvýšená odolnost proti kompresi (38 kg/m3), uzavřená buněčná struktura vyplněná vzduchem bez přítomnosti zdraví škodlivých přípravků. Žádné expanzní plyny nebezpečné pro ozonovou vrstvu - 100% rozpínavost na vodní bázi.

Žádný zápach, žádné podtlakové pryskyřice, vhodná k nanášení na podlahy nebo exteriéry.

Vzorec, který dokonale přilne na většinu materiálů, odolný v extrémních environmentálních podmínkách.

Lze aplikovat i při teplotách -10 °C.

POUŽITÍ
Izolace podlah, vnější izolace.

ʎ
0.033 W/mK

Více informací a technické listy naleznete v sekci Ke stažení.